Trg slobode 5,
Koprivnica

Hitova: 1372

Glazbena priča Kuhar i maestro 1

Glazbena priča „Kuhar i maestro“ u našoj školi

Zabavni glazbeni igrokaz „Kuhar i maestro“ koji je gostovao je u našoj školi ispratio je učenike nižih razreda na proljetne praznike. Duhovitom kuharu Juri koji svira razne glazbene instrumente pridružio se maestro Bero koji voli dirigirati i svirati klavir, pa su tijekom predstave u školskoj dvorani učenici mogli uživati u izvedbi klasičnih melodija Turski marš W. A. Mozarta i Labuđe jezero P. I. Čajkovskog. Također su se upoznali s glazbalima električni klavir, zakrivljeni rog, blok flauta, oboa, ksilofon i bubanj te saznali kako pojedino glazbalo proizvodi različite tonove. Druženje je završilo veselom pjesmom uz pokrete Kad si sretan koju su učenici otpjevali zajedno s glumcima ove glazbene priče.

Sara Bujan, 4. a

 

 

 

 

 

 

 

Glazbena priča Kuhar i maestro 2 Glazbena priča Kuhar i maestro 4 Glazbena priča Kuhar i maestro 6 Glazbena priča Kuhar i maestro 2

Kategorija:

2020 © O. Š. Đuro Ester All Rights Reserved.