Petaši i osmaši snimili videonajave za natjecanje Kamera, ton e-lektira!

Učenici 5. i 8. razreda naše škole sudjelovali su na natjecanju Kamera, ton, e-lektira! Pod vodstvom svojih mentora učenici su snimili videonajave za lektirna književna djela Mor Đure Sudete i Put u središte Zemlje Julesa Vernea.

Natjecanje za osnovne i srednje škole Kamera, ton, e-lektira! pokrenuo je CARNet u suradnji s portalom e-lektire. Cilj natjecanja bio je potaknuti učenike na čitanje i kreativno korištenje suvremene tehnologije. Videomamci naših učenika objavljeni su na CARNet-ovom YouTube kanalu te na YouTube kanalu OŠ „Đuro Ester“.

Videonajavu za djelo Put u središte Zemlje (Jules Verne) koju su snimili učenici 5. razreda možete pogledati putem poveznice:

Put u središte Zemlje

Videonajavu za djelo Mor (Đuro Sudeta) koju su snimili učenici 8. razreda možete pogledati putem poveznice:

Mor

Mirta Jurić, 7.c