Ekipa osvojila 5. mjesto na državnom natjecanju u futsalu

Grad Poreč bio je domaćin Državnog prvenstva osnovnih škola u futsalu za djevojčice i dječake koje se održavalo od 30. 3. do 1. 4. 2022. Na prvenstvu se natjecala ekipa učenika 7. i 8. razreda naše škole ostvarivši veliki uspjeh.

Naša škola plasirala se na državno natjecanje u konkurenciji dječaka koji su se natjecali u sastavu: Vinko Tišljarić, Mario Glavica, Adrian Hlebar, Noa Volf, Leon Geci, Marko Kragl, Stjepan Ivanček, Gabrijel Božić, Adrian Sović i Leo Martinković.

Uenici su nastupili u skupini sa OŠ Buzet i OŠ Primošten. Za plasman u daljnje natjecanje potrebno je bilo 1.mjesto u skupini što su naši učenici zasluženo postigli. Plasirali su se u ¼ finale gdje su igrali protiv OŠ Zabok koja je bila ipak prejaka i pobijedila naše učenike rezultatom 3:2.

Učenicima je pripala čast da gledaju polufinalne i finalne utakmice u sportskoj dvorani nakon poraza.

Učenici su na kraju od 24 ekipa na prvenstvu osvojili izuzetno 5. mjesto.

BRAVO EKIPA!!

Učitelj TZK: Matija Rušak , prof.