Uručena priznanja za Naj dječje djelo učenicima naše škole

Učenici 4.a razreda i 8.b razreda pokazali su da imaju veliko srce za druge osobe te su primili priznanja za svoj humanitarni rad.

Riječ je o projektu „Veliko srce koprivničkog djeteta“ – natječaju „Naj dječje djelo“ koji se u Koprivnici provodi od 2015. godine. Natječaj je osmislilo Dječje gradsko vijeće grada Koprivnice i Društvo Naša djeca Koprivnica, a sve u cilju promicanja dječje humanosti, solidarnosti i nesebičnog djelovanja djece u Koprivnici. Zahvaljujući projektu ukazano je na niz aktivnosti kojima najmlađi nastoje uljepšati svakodnevicu bolesnima, siromašnima, očuvati zdravlje i okoliš te unaprijediti odnose među vršnjacima.

Za nagradu su se kandidirali i učenici 4.a razreda te 8.b razreda naše škole koji su primili priznanja, a svečanu priredbu vodio je naš učenik Luka Jantolek, kao zamjenik dječjeg gradonačelnika grada Koprivnice.

Čestitamo svima uključenima u projekt! Našim učenicima želimo da sudjeluju i dalje u brojnim humanitarnim aktivnostima.

Koordinatorica Vijeća učenika u školi:

mr.sc. Jasna Relja, pedagoginja savjetnica