Koprivnička bajka – blagdanska čestitka gradu

Blagdanskom čestitkom svome gradu učenici Osnovne škole „Đuro Ester“ nastupili su u programu Koprivnička bajka na glavnome trgu.

Blagdanskom čestitkom svome gradu učenici Osnovne škole „Đuro Ester“ nastupili su u programu Koprivnička bajka na glavnome trgu.

Nastup naših učenika održan je u utorak 19. prosinca na velikoj pozornici ispred gradske Vijećnice. Svome gradu Koprivnici učenici su poklonili stihove, ples i pjesme.

U programu naše škole sudjelovali su učenici 2.b, 3.a, 4.a i 4.b razreda, Plesna grupa 3.b, Recitatorska grupa 6.a te Mali zbor i Školski zbor. Za nastupe su ih pripremali učitelji: Nadica Čolak, Nina Galinec, Dijana Veh, Jasna Tolnaj, Sanja Kapusta, Mihael Kivač i Nikolina Sabolić.

Pjesma se mogla čuti i do klizališta, a suvenire, ukrasne i uporabne predmete, biljne čajeve i mirisnu lavandu, prolaznici su mogli kupiti na prodajnom štandu naše Učeničke zadruge Đurđica. Proizvode naših učenika i učitelja nudili su vrijedni zadrugari pod vodstvom učitelja Darka Markića.

Maša Kresojević, 6.a