Leteći razred pohvaljen na županijskoj Smotri LiDraNo

Digitalni školski list učenika OŠ „Đuro Ester“ Leteći razred dobio je velike pohvale članova stručnog Povjerenstva za novinarsko stvaralaštvo na županijskoj Smotri LiDraNo u Đurđevcu.

Školski list je na županijskoj Smotri zastupala učenica Gala Knežević, 8.a kao glavna urednica. Uz Galu, list su predstavljali i učenici Novinarske grupe David Mesarić, Marija Petrović, Eva Krajina, Maša Kresojević i Ela Nekić.

Mentorica učenicima je voditeljica Novninarske grupe Nikolina Sabolić.

Članovi stručnog Povjerenstva posebno su pohvalili sveokupni dojam lista, dizajn, boje, jasnu navigaciju, rubriciranje, zanimljiv sadržaj, naglasivši kako list na krasan način daje sliku života škole i brojnih raznovrsnih aktivnosti i stvaralačkih radova njezinih učenika.

Ponosni na uspješno predstavljanje lista na županijskoj Smotri nastavljamo s praćenjem aktivnosti naših učenika i izvještavanjem o zbivanjima u našoj školi.

Uredništvo lista

Novinarska grupa