Učenici iz drugih škola posjetili izložbu o Đuri Esteru

Eva Krajina i Ela Nekić, članice školske Novinarske grupe, vode vas kroz izložbu o Đuri Esteru.

Izložbu o Đuri Esteru posjetili su zainteresirani razredi učenika iz naše škole, ali i učenici iz drugih koprivničkih škola.

U petak 15. ožujka posjetili su nas učenici viših razreda iz OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ u pratnji njihove školske knjižničarke.

Školske novinarke Eva Krajina i Ela Nekić predstavile su  Đuru Estera, zanimljivosti iz njegovih školskih dana te ispričale o njegovom značaju za školstvo i kulturni život Koprivnice 2. polovice 19. stoljeća. Provele su posjetitelje izložbom te predstavile učeničke radove koji su nastali povodom obilježavanja značajne obljetnice rođenja osobe po kojoj naša škola nosi ime.

Ela Nekić, 7.a